» لیست کتاب های کوین ترودو

کوین ترودو یکی از بزرگترین اساتید موفقیت در جهان که آموزش خود را پس از تست کردن تمام اصولی که در گروههای مخفی می آموزد به دست می آورد، و کتاب های کوین ترودو در آمازون جز پرفروش ترین کتاب هاست.

مدت های مدیدی کوین ترودو در گروه های مخفی و در کنار افراده سطح بالا و قشر برتر و ثروتمند جامعه قرار می گیرد.
و اسرار زندگی آنها و رموز موفقیت شان در عرصه های مختلف را می آموزد و شرکت های زیادی تاسیس می کند او پس از مدتی سعی می کنند از این گروه های مخفی که اسرار موفقیت را در میان خودشان نسل به نسل منتقل می کنند خارج شود.

خروج او از این گروه ها و فاش کردن اسرار آنها خلاف آیین و رسومی است که آنها دارند او در ابتدا کتاب هایی با عناوین نمیخواهند شما بدانید چاپ می کند و در میان آنها از نکاتی می گوید که ادعا می کند افرادی که نمی خواهند شما از این آگاهی ها مطلع باشید

و در چاپ های اولیه کتاب هایش مقابل او می ایستند و جلوی چاپ کتاب هایش را میگیرند.

جالب است بدانید کوین ترودو اولین کتاب خود را در سال ۱۹۸۹ با عنوان تقویت حافظه منتشر کرد و این کتاب با استقبال خوبی روبرو می شود.

لیست کتاب های کوین ترودو

کوین ترودو پس از اینکه به موفقیت های زیادی می رسد سعی می کند در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی و موفقیت در کسب و کار کتاب های مختلفی را ارائه کند و سایت ذهن کوک سعی کرده به صورت تخصصی به این موضوع بپردازد.

جالب است بدانید فروش کتاب‌های او مرز ۵۵ میلیون نسخه را گذرانده است و کتاب‌های او به مدت ۲۹ هفته جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزشی در سایت های فروش کتاب بود.

لیست کتاب های کوین ترودو

همان طور که می دانید که این طور بود او در گروه های مخفی مدتهای زیادی آموزش های زیادی گذرانده بود و یکی از مهمترین اصول این گروه های مخفی این است که این اصرار به بیرون فاش نشود و عوام نباید در مورد قوانینی که ما می‌دانیم اطلاعی داشته باشند.
او سمینارها و دوره های مختلفی برگزار کرده است.
یکی از معروف‌ترین این دوره‌ها دوره گرانقیمت آرزوی تو دستور توست بود که در کوه های آلپ همراه با عده‌ای برگزار شد مخاطبان این دوره به صورت انفرادی انتخاب شدند.

کتاب های کوین ترودو چه هستند؟

کتابهایی کوین ترودو مجموعه ای از آگاهی های او و آزمون و خطا های او در گروه های مخفی و طبقات بالای جامعه است که این کتاب‌ها در بازه زمانی که روی سایت آمازون قرار گرفت جزوه پرفروش‌ها بود.

 


 

 

کتاب های کوین ترودو در چه زمینه ای است؟

کتابهایی کوین ترودو در زمینه قانون جذب، اسرار ثروتمندان و گروه های مخفی، اسرار سلامتی، اسرار کسب ثروت، قرار دارد.

اگر می خواهید در مورد کوین ترودو بیشتر بدانید مقاله زیر را بخوانید:

کوین ترودو کیست راست میگوید یا دروغ؟

کوین ترودو و کتابها

کتاب کاهش وزن کوین ترودو

 

 

درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند , آثار کوین ترودو

همانطور که در پیش تر اشاره کردیم نام برخی از عناوین کتاب‌های کوین ترودو با نمیخواهند شما بدانید به اتمام رسیده و این مفهوم نشان دهنده اصراری است که برخی‌ها نمی‌خواهند شما بدانید و این کتاب ها عامل اصلی دردسر کوین ترودو بود که بارها در آن سازمان‌های معتبر آمریکا مانند اف‌بی‌آی مورد انتقاد قرار گرفته

و به سازمان های دارویی و غذایی و پزشکی انتقادهای تند و تیزی کرده است.
و در آن راهکارهای رژیم درمانی ارائه کرده است که با رعایت کردن آن فرد می‌تواند از یک سطح سلامت خوب برخوردار باشد

کتاب درمان های طبیعی , کوین ترودو کتاب ها

 

کتاب پرداخت بدهی کوین ترودو , بدهی درمانی کوین ترودو

 

 

تقویت حافظه کوین ترودو , تمام کتاب های کوین ترودو

این کتاب در خصوص تکنیک های حافظه مباحث جالبی را مطرح کرده و در آن تمرین های روزانه قرار دارد که شما برای تقویت حافظه انجام میدهید.

 

 

آخرین مطالب این وبلاگ