نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی

یکی از دغدغه هایی که بیشتر برنامه نویس ها دارند این است که چه لپ تاپی بخرند تا برای برنامه نویسی مناسب باشد و آنها را اذیت نکند. خود من نیز این مشکل را داشتم و دقیقا نمی دانستم کدام لپ تاپ را بخرم که برای برنامه نویسی بهتر باشد و بتواند نیاز های من را برطرف کند. من بعد از کلی تحقیق و برسی اطلاعات خوبی در این باره کسب کردم که قصد دارم در این مطلب آنها را با شما به اشتراک بگذارم. در ادامه به معرفی بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی می پردازم و هر کدام را یک برسی کوتاه می کنم تا انتخاب کردن برای شما بسیار راحت تر شود.


طبق برسی هایی که من کردم فهمیدم که لپ تاپ های برنامه نویسی در واقع هیچ فرقی با لپ تاپ های معمولی و عادی ندارند. تنها یکسری نکاتی وجود دارد که کافی است تا شما در هنگام خرید به آنها توجه کنید تا بهترین گزینه را بیابید. به همین دلیل من ابتدا به یک سری نکات که بهتر است قبل از خرید لپ تاپ برنامه نویسی بدانید می پردازم و سپس به شما بهترین گزینه ها را در بازه های قیمتی مختلف معرفی می کنم.


قبل از هر چیزی بگویم که اگر قصد خرید یک لپ تاپ معمولی دارید قبلا مطلب تحت عنوان بهترین مدل لپ تاپ نوشتم که می توانید از آن استفاده کنید. اما اگر قصد شما خرید یک لپ تاپ مخصوص برنامه نویسی است ادامه این مطلب را بخوانید.


بهترین لپ تاپ برنامه نویسی

قبل از هر چیزی ابتدا مشخص کنید که دقیقا چه چیزی از لپ تاپ می خواهید و فیلد کاری شما دقیقا چیست؟ آیا واقعا یک لپ تاپ می خواهید که برای برنامه نویسی مناسب باشد یا می خواهید استفاده های دیگری مانند بازی نیز از آن بکنید؟ آیا شما برنامه نویسی وب هستید یا نرم افزار؟ آیا برنامه، برنامه نویسی می کنید یا بازی؟ آیا برنامه نویسی های سنگین انجام می دهید یا نه؟


اینها همه سوالاتی است که باید به آن جواب دهید. هر کدام آنها مهم است و می تواند در تصمیم نهایی تاثیر گذار باشد. برای مثال لپ تاپی که مناسب بازی باشد باید کارت گرافیک خیلی قوی تری داشته باشد در حالی که لپ تاپ های مناسب برنامه نویسی اصلا نیازی به کارت گرافیک های خیلی غول ندارند. همچنین اگر قصد شما بازی کردن باشد باید کلا لپ تاپ های اپل را فراموش کنید و به سراغ مدل های دیگری بروید.


به جز نوع استفاده، سبک برنامه نویسی شما نیز بسیار مهم است. اگر شما برنامه نویس وب باشید نیازی به سیستم آنچنانی نیست اما اگر برنامه نویس بازی باشید قطعا نیاز به لپ تاپی دارید که رم و کارت گرافیک خوبی داشته باشد. همچنین اگر برنامه نویسی های سنگین انجام می دهید حتما باید لپ تاپ شما هارد ssd داشته باشد تا بعدها به مشکلی بر نخورید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده